Bibliotēka No1 Restorāns

banketu un svinīgu pasākumu organizēšana

"BIBLIOTĒKA №1 Restorāns" ir stāsts par pilsētas skaistāko parku, nebeidzamām iespējām garšu pasaulē un aizraujošu ceļojumu Itālijas vīna laukos. Mūsu šefpavārs ir radījis neatkārtojamu mūsdienu Latvijas virtuves bibliotēku, kurā apkopoti kvalitatīvākie sezonālie produkti, bagāta pieredze un gaisīgas sajūtas. No vienas puses, šeit valda zināma klasika, bet no otras - nebeidzama fantāzija, garšas un jaunu izjūtu meklējumi, kas ļauj viesiem katras pusdienas vai vakariņas pārvērst neaizmirstamā ceļojumā. "BIBLIOTĒKA №1 Restorāns" ir viens no titulētākajiem restorāniem Latvijā, ļoti īsā laikā gūstot gan vietējo ekspertu atzinību, gan augstu starptautisku novērtējumu.

banketu telpas

Plašas, greznas un mājīgas

Restorāna telpas ir izvietotas 3 stāvos, kas ļauj  tās ērti kombinēt un paralēli organizēt vairākus pasākumus vai arī konferences ar paralēlām sesijām. Atkarībā no pasākuma formāta, Restorānā iespējams rīkot svinības arī virs 800 viesiem. Mājīgās telpas, greznās zāles un gaišās terases ļauj pielāgoties dažādiem pasākumu formātiem.

Apskatīt vairāk

banketu ēdienkarte

Nebeidzama garšas un jaunu izjūtu fantāzija

Šefpavārs Māris Jansons ir radījis neatkārtojamu mūsdienu Latvijas virtuves bibliotēku, kurā apkopoti kvalitatīvākie sezonālie produkti, bagāta pieredze un gaisīgas sajūtas. "BIBLIOTĒKA №1 Restorāns" ir viens no vadošajiem Latvijas restorāniem ar augstākā līmeņa apkalpošanu, kas piedāvā starptautisko un mūsdienu Latvijas virtuvi.

banketu dzērienkarte

Vīns, kokteiļi un spirdzinājumi

Plaša vīna un šampāniešu karte, izsmalcinātu kokteiļu un dzērienu piedāvājums ļaus jūsu svētkiem piešķirt īpašu noskaņu un izcelt izvēlēto cienastu.

tehniskais nodrošinājums

Viss veiksmīgam pasākumam...

Plānojot veiksmīgu pasākumu, svarīgi ir jau laikus apzināt un parūpēties par visu nepieciešamo tehnisko nodrošinājumu.  Mēs sadarbojamies ar nozares profesionāļiem, kuru darbs ir vairakkārt pārbaudīts, tādēļ būsim gatavi ieteikt un sagādāt piemērotāko skaņas, gaismas un telpas iekārtojuma tehnisko nodrošinājumu gan mūsu restorānu telpās, gan izbraukumos.

SIA Restaurant Service

banketi@restaurantservice.lv

Mārupes iela 16, Rīga, LV - 1002, Latvija

www.restaurantservice.lv

Kontakti

Anda Ķikute

Sales Executive

Mobile phone: +371 25448867

Office phone: +371 66100230

anda.kikute@restaurantservice.lv

Izstrādājis SIA LEOPARD

SIA Restaurant Service

banketi@restaurantservice.lv

Mārupes iela 16, Rīga, LV - 1002, Latvija

www.restaurantservice.lv

Anda Ķikute

Sales Executive

Mobile phone: +371 25448867

Office phone: +371 66100230

anda.kikute@restaurantservice.lv